Çevre Koruma
AK PARTİ GÜLYALI İLÇE TEŞKİLATININ 7.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI - 12 Eylül 2020 Cumartesi ORDU
AK PARTİ GÜLYALI İLÇE TEŞKİLATININ 7.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

 AK PARTİ GÜLYALI İLÇE TEŞKİLATININ 7.OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI 

ABDULLAH SİPAHİ GÜVEN TAZELEYEREK İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

AK PARTİ Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekillerimiz, Dr.Şenel Yediyıldız , Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler , İl Başkanı Halit Tomakin ,MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk,  çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve çok sayıda Gülyalı’lı katıldı. Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Salih Cora yaptı, Divan Başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan yardımcısı İl Sekreteri Naime Bektaş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan yaptı.

 ARKADAŞLARIMIZLA BERABER GÜLYALI’YI KARIŞ, KARIŞ DOLAŞACAK, YENi HiZMETLER iÇiN EKSiKLiKLERi YERiNDE TAKiP EDEREK ÇÖZÜMÜ iÇiN ÇALIŞACAĞIZ. İLK SEÇiMDE GÜLYALI BELEDiYESiNiN   YENiDEN AK BELEDiYE  iLE BULUŞTURACAĞIZ

 

Kongrenin açılış konuşmasını İlçe Başkanı Abdullah Sipahi yaptı, Başkan Sipahi Konuşmasında, 12 Eylül’e vurgu yaparak 40 yıl önce bugün darbe yapıldığını belirterek, darbeler ülkeyi en az 50 yıl geriye götüren demokrasinin askıya alındığı  belirterek AK PARTİ döneminde de  demokrasiye balans ayarı yapmak isteyenler zaman zaman çıkmış ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesi sayesinde milleti de arkasına alarak bu tür balans ayarlarının ve darbe denemelerinin  ber taraf edildiği ifade ederek Büyük Türkiye yolunda şimdi kalkınma  zamanı olduğunu belirtti.   Başkan Sipahi , 30 Mart 2019 tarihinde talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Gülyalı Belediye Başkanlığı seçimlerini yeniden kazanmak , Gülyalı halkını yeniden AK Belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız , değerli delegelerden alacağımız yetki ile yeni ekip arkadaşlarımızla beraber Gülyalı’yı karış ,karış dolaşacak AK PARTİ’nin ve Cumhurbaşkanımızın hizmetini anlatacağız, yeni hizmetler için eksiklikleri yerinde takip ederek çözümü için çalışacağız . İlk seçimde GÜLYALI Belediyesinin   yeniden AK Belediye  ile buluşturacağız sözünü verdi.
EĞER BIZ GÜÇLÜ OLURSAK CUMHURBAŞKANIMIZIN SESI ÜLKEDE VE DÜNYA’DA  DAHA GÜR ÇIKAR  VE CUMHURBAŞKANIMIZ DAHA GÜÇLÜ OLUR SIZDEN ALDIĞI GÜÇLE DÜNYA 5 TEN BÜYÜKTÜR DIYE HER YERDE HAYKIRIR

İl Başkanı Halit Tomakin Kongrede yaptığı konuşmada , Gülyalı’da Ak Yürüyüşün , Kutlu yürüyüşün 31Mart’ta akamete uğramasından dolayı üzüntüsünü dile getirerek , 19 İlçemizde sadece Gülyalı’da bir demokrasi kazasına uğradık , ama bu ekiple inşallah ilk seçimlerde bu demokrasi kazasının telafisini yerine getireceğiz ve  AK yürüyüşü yeniden Gülyalı ‘lı hemşehrilerimizle buluşturacağız dedi.

Başkan Tomakin, Pandemi dolayısıyla dünyanın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, bu bir biyolojik savaştır, her zaman söylediğimiz gibi bu bir 3. Dünya savaşıdır. Dünya da böyle büyük krizleri başarı ile yürüten ülkeler kriz sonrasının kahramanı olmuşlardır. Türkiye’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü Liderliği sayesinde, sadece Türkiye de değil yardım isteyen dünya ülkelerine tıbbı yardımlar yapılmış ve krizi başarı ile yönetmiştir. Ve Türkiye kriz sonrasının kahramanı bir Ülke olacaktır dedi.

Başkan Tomakin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülkemizin her alanında , her karışında , mücadelesi ,emeği ve alınteri vardır diyerek Cumhurbaşkanımız yaklaşık 2 ay önce gönül seferberliği başlattığını hatırlatarak bu gönül seferberliğinde AK PARTİ’ye her sene  1 Milyon üye hedefi koydu , bize Ordu olarak 60 bin Üye hedefi verildi 2 ayda hedefimiz ulaşmak için  gayret gösterdik ve son yapılan il başkanları toplantısında Ordu ilk 15. Sırada üye hedefini yakalayan il oldu, Gülyalı ilçemizde hedefini yakalayan ilçelerimizden oldu dedi. Başkan Tomakin, neden 1 Milyon üye hedefi ?  arkadaşlar eğer biz güçlü olursak Cumhurbaşkanımızın sesi Ülkede ve Dünya’da  daha gür çıkar  ve Cumhurbaşkanımız daha güçlü olur sizden aldığı güçle dünya 5 ten büyüktür diye her yerde haykırır ifadelerini kullandı.

Başkan Tomakin, her zaman söylediğim gibi Türkiye siyaseti ve Türkiye’deki kurumlar hala daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sunmuş olduğu liderlik profiline ulaşamadılar bırakın ulaşmayı ona yakın bir lider profili dahi sunamadılar dedi.
Abdullah Sipahi Başkanlığında tek Liste ile gidilen kongrede Abdullah Sipahi  yeniden İlçe Başkanlığına seçildi. İlçe Başkanı Abdullah Sipahi Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Hakan Ertaş, Tufan us, Pelin  Kuloğlu, İbrahim Köksal,Ayşecik Çiçek Korkmaz, Mustafa Özkurt, Nursel Çetinkaya,Latif Aydoğdu,İbrahim Yerşilyurt, Ahmet Topuz seçildi. İl delegeliklerine ise , Abdullah Sipahi,Kemal Cebeci,TalipŞen, İlyas Yılmaz, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Özata,Coşkun Bülbül, Metin Şahin, Hakan   Ertaş, Hasan Altunkaynak, Necmi Cebeci seçildi.

Kongrede , Milletvekillerimiz MetinGündoğdu,Ergün Taşçı , Dr.Şenel Yediyildiz, Büyükşehir Belediye Başaknı Dr.Mehmet Hilmi Güler birer konuşma yaptı.

Oski Kayıp Kaçak
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz