Doğa Kafe
“ARABALI SİNEMA” ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ - 20 Temmuz 2020 Pazartesi ORDU
“ARABALI SİNEMA” ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

 “ARABALI SİNEMA” ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ 

ALTINORDU BELEDİYESİ “ARABALI SİNEMA” ETKİNLİĞİNDE HAFTA SONU ÇOCUK FİLMLERİNİN GÖSTERİMİ YAPILDI

Altınordu Belediyesi “Arabalı Sinema” etkinliği hafta sonunda gösterimi yapılan animasyon filmleriyle çocuklara yıllarca unutamayacakları keyifli iki akşam yaşattı.

Sosyal belediyecilik çalışmalarıyla şehirde birçok etkinlik gerçekleştiren Altınordu Belediyesi, yaptığı kültür-sanat etkinlikleri ile vatandaşların beğenisini topluyor. Geçtiğimiz günlerde Ordu’da bir ilki hayata geçiren ve “Arabalı Sinema” etkinliğini Ordulularla buluşturan Altınordu Belediyesi, yaptığı her etkinlikte çocukları da unutmuyor.


ÇOCUKLAR BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Cumartesi ve Pazar günlerinin çocuklara ayrıldığı “Arabalı Sinema” etkinliğinde Cumartesi akşamı “Köstebekgiller Perili Orman” adlı animasyon filmi gösterildi. Aileleri ile birlikte alanı dolduran ve film izleyen çocuklar büyük mutluluk yaşadı. Pazar günü de yine bir animasyon filmi çocuklarla buluştu. Bu kez de “İksir” adlı filmin gösterimi yapıldı. Arabalarda aileleri ile birlikte filmlerini izleyen ve büyük sevinç yaşayan çocuklara Altınordu Belediyesi’nce patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.


AİLELERDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

“Arabalı Sinema” etkinliği kapsamında gösterimi yapılan çocuk oyunlarını değerlendiren aileler ise pandemi sürecinde çocukların sinemada film izleme hasretinin son bulduğunu belirttiler. Çok güzel bir etkinlik olduğunu ifade eden aileler ayrıca Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e de teşekkürlerini ilettiler.


Doğa Kafe
Doğa Kafe