NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
MESUDİYEYE ÇİFTE MÜJDE - 19 Temmuz 2020 Pazar ORDU
MESUDİYEYE ÇİFTE MÜJDE

 MESUDİYEYE ÇİFTE MÜJDE 

MESUDİYE’YE ÇİFTE MÜJDE

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çambaşı-Topçam arasındaki güzergahta, beton yol çalışmalarının yeniden başladığını duyurdu. Başkan Güler, Mesudiye’nin 7 mahallesine de asfalt müjdesi verdi.

Ordu’nun mahalle grup yolları ve ilçe merkezlerinde asfalt ve beton yol seferberliği sürüyor. 19 ilçenin tamamında hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfalt ve betonla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il genelinde başlatılan çalışmalarla, standardı yüksek konforlu yollar için çalışmaların devam ettiğini söyledi.


ÇAMBAŞI-TOPÇAM YOLUNDA ÇALIŞMALAR YENİDEN BAŞLADI

Mesudiye ve Kabadüz ilçelerini birbirine bağlayan Çambaşı-Topçam güzergahında çalışmaların yeniden başladığını duyuran Başkan Güler, “İki ilçemizin yıllardır beklediği, hem turizmi hem de ilçeler arası etkileşimi daha da artıracak 24 kilometre uzunluğundaki güzergahta çalışmaları yeniden başlattık. Daha önce yolun 5 kilometrelik kısmı tamamlanmıştı. Şimdi ise 19 kilometrelik bölümü beton yolla birlikte hizmete açacağız. Standartı yüksek yol ile ilçelerimiz arası ulaşım artık daha konforlu olacak” diye konuştu.


7 MAHALLEYİ KAPSAYAN İKİ AYRI GRUP YOLUNA ASFALT MÜJDESİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, 7 mahalleyi kapsayan iki ayrı grup yolunda asfalt çalışması başlatacaklarını müjdeleyen Başkan Güler, “Esatlı, Çardaklı, Türkköyü, Kışlacık ve Çavdar Mahallelerini birbirine bağlayan 12 km uzunluğundaki grup yolu ile Çavdar, Dayılı, Göçbeyi Mahallelerini birbirine bağlayan 4,5 km uzunluğundaki güzergâhı emisyon asfalta kavuşturacağız. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz tüm planlamalarını yaptı. İlçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz