Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
OSKİ ALT YAPI SEFERBERLİĞİNE DEVAM EDİYOR - 29 Mayıs 2020 Cuma ORDU
OSKİ ALT YAPI SEFERBERLİĞİNE DEVAM EDİYOR

 OSKİ ALT YAPI SEFERBERLİĞİNE DEVAM EDİYOR 

FATİH CADDESİ ALT YAPI DEPLASE ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), sahadaki alt yapı yatırım çalışmalarına Çaybaşı ilçesinde devam ediyor.

OSKİ ekipleri tarafından Çaybaşı ilçesi Çınar Mahallesi Fatih Caddesi’nde mevcut kanalizasyon hattının kara yolu çalışmalarından dolayı yolun altında kalan 1.000 metrelik kısım için başlatılan kanalizasyon deplase çalışmaları tamamlanarak hizmete sunuldu.


“ALT YAPI YATIRIMLARINA DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu’nun 19 ilçesinde alt yapı seferberliğine devam ettiklerini söyleyen OSKİ Genel Müdürü Murat Us, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde başlattığımız alt yapı çalışmalarına devam ediyoruz. Kısa süre önce Çaybaşı ilçesi Çınar Mahallesi Fatih Caddesi’nde bulunan mevcut kanalizasyon hattı kara yolu çalışmalarından dolayı yolun altında kalmaktaydı. Hattın daha verimli ve sağlıklı çalışması için OSKİ ekipleri, bölgede yeni bir kanalizasyon hattı güzergâhı belirleyerek yolun altında kalan kısım için deplase çalışmalarını hemen başlattı. Ekiplerin ara vermeden tatil günleri dâhil sürdürdüğü yoğun çalışmaların ardından 1.000 metre uzunluğundaki kanalizasyon hattının deplase çalışması tamamlanarak hizmete sunuldu. OSKİ Genel Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilimizde başlattığı modern alt yapı çalışmalarına aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.


Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz