Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
ALTINORDU BELEDİYESİ ÇÖP KONTEYNERLERİNİ YENİLİYOR - 25 Mayıs 2020 Pazartesi ORDU
ALTINORDU BELEDİYESİ ÇÖP KONTEYNERLERİNİ YENİLİYOR

 ALTINORDU BELEDİYESİ ÇÖP KONTEYNERLERİNİ YENİLİYOR 

YENİLENEN TASARIMI HİJYENİK KULLANIMI VE MODERN GÖRÜNÜMÜ İLE YENİ KONTEYNERLER ŞEHİRDEKİ YERİNİ ALDI

Altınordu Belediyesi şehirde bulunan mevcut yer üstü çöp konteynerlerini el değmeden çöp atılabilen hijyenik estetik ve modern yeni nesil konteynerlerle yeniliyor.

Kent temizliği konusundaki vatandaşların beğeni ve takdirini kazanan başarılı çalışmalarına ara vermeden devem eden Altınordu Belediyesi, şehirde hayata geçirdiği projelerle hem kent estetiğine hem de şehrin modern kimliğine katkı yapacak çalışmalara imza atıyor.

Koronavirüs sürecinde de etkin bir mücadele veren Altınordu Belediyesi, ‘Temiz Şehir Altınordu’ hedefine doğrultusunda çalışmalarına da devam ediyor.

Başlattığı hijyen seferberliği ile kent temizliği konusunda birçok başarılı örnek belediyecilik çalışması yapan Altınordu belediyesi şehir merkezinde bulunan ve ekonomik ömrünü dolduran eski konteynerleri, yenilenen tasarımı estetiği hijyen kurallarına uygun kullanılışı ile yeni nesil modern ve fonksiyonel konteynerler ile değiştiriyor.


EL DEĞMEDEN PEDALLI KAPAK SİSTEMİ İLE AÇILIYOR

Hijyenin öne çıktığı bu hassas dönemde vatandaşların ortak kullandığı yer üstü çöp konteynerleri için çalışma başlatan Altınordu Belediyesi el ile açılan kapaklı konteynerler yerine, el değmeden pedallı mekanizma ile açılıp kapanabilen 3750 litrelik hacme sahip yeni nesil konteynerler yerleştiriyor. Mor-beyaz renklerle tasarlanan yeni konteynerler şehrin birçok noktasında vatandaşın hizmetine sunuluyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Altınordu’da araç ve yaya trafiğinin olmayışını fırsat bilen Altınordu Belediyesi ekipleri ise konteyner değişimlerini aralıksız sürdürüyor.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz