Doğa Kafe
BAŞKAN GÜLER SÖZÜNÜ TUTTU - 19 Mayıs 2020 Salı ORDU
BAŞKAN GÜLER SÖZÜNÜ TUTTU

 BAŞKAN GÜLER SÖZÜNÜ TUTTU 

BAŞKAN GÜLER SÖZÜNÜ TUTTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde üniversite ve Melet ırmağı arasında kalan 2 bin 160 metrelik bölümü sıcak asfalta kavuşturmak için hummalı bir çalışma yürütüyor.

Başlan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in üniversite öğrencilerine verdiği sözün ardından programa alınan yolun 1080 metrelik bölümünde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, kalan 1080 metrelik kısımda da kazı dolgu çalışmalarına devam ediyor.


“MODERN KONSEPTLERLE DAHA UYGAR BİR YERLEŞİM YERİ İNŞA EDİYORUZ”

1358 Nolu Sokak olarak bilinen güzergahta yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bu bölge okullar bölgesi. Birçok eğitim kurumunun yanı sıra üniversite öğrencilerinin ve Sagra yapılarının bulunduğu bir bölge. Burası için üniversite öğrencileri yolumu kesmişti. Söz vermiştik önce alt yapıyı yeniledik ardından buranın asfaltını dökerek sözümüzü yerine getirdik. Şimdi DSİ ile Say Deresi’ni ele alacağız. Burayı ıslah edeceğiz. İşin bir de hijyen boyutu var. Bize de yakışan şehircilik anlamında bütün bu modern konseptleri uygulayarak burayı rahatlatmak, daha uygar bir yerleşim merkezi haline getirmektir” dedi.


“ORDU EMİN ELLERDE”

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan, sürdürülen çalışmaların yakın takipçisi olan Başkan Güler’e teşekkür ederek, “Ordu emin ellerde. Ben 15 yıllık muhtarım. Biz Ordu’da böyle çalışmalar görmemiştik. Hilmi Beyle birlikte hizmetler ivme kazandı. Güzel projeleri var. Mahallem adına hizmetleri için kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz