NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
BAŞKAN GÜLER MEVLANA KAVŞAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU - 16 Mayıs 2020 Cumartesi ORDU
BAŞKAN GÜLER MEVLANA KAVŞAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 BAŞKAN GÜLER MEVLANA KAVŞAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU 

BAŞKAN GÜLER MEVLANA KAVŞAĞI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu İlçesinde devam eden kavşak düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Kentteki araç sayısının artması ile birlikte oluşan trafik yoğunluğuna karşı yeni tedbirler alan Ordu Büyükşehir Belediyesi, daha önce Belediye, Rus Pazarı ve Sivas Kavşaklarında düzenleme yapmıştı.


“TRAFİK AKIŞI HIZLANACAK”

Mevlâna Kavşağı’nda yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden de bilgi alan Başkan Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde trafiği rahatlatmak adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. Buradaki çalışmalarımız tamamlandığında trafik önemli ölçüde rahatlamış olacak” dedi. Başkan Güler, sözlerine “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak ilimizde bulunan ana kavşakların hepsini yeniliyoruz. İlk olarak Belediye kavşağından başladığımız çalışmayı, Sivas kavşağı ve Rus Pazarı kavşağı ile sürdürdük. Şimdi ilimizin önemli yol ağlarından biri olan Mevlana kavşağındaki trafik yoğunluğunu en aza indirmek için ekip arkadaşlarımız çalışma yürütüyorlar. Kısa süre içinde tamamlamayı hedeflediğimiz bu çalışma sonunda hem trafik akışı rahatlamış olacak hem de sürücülerimiz için sağa ve sola dönüşlerde bekleme süresi en aza indirilmiş olacak” diye konuştu.


Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz