Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
FATSADA İŞLER YOLUNDA - 10 Mayıs 2020 Pazar ORDU
FATSADA İŞLER YOLUNDA

 FATSADA İŞLER YOLUNDA 

SICAK ASFALTIN ARDINDAN KALDIRIMLAR MODERN HALE GETİRİLİYOR

Ordu ilinde sorumluluk alanı içindeki ulaşım ağında büyük çalışmalar yaparak tüm ilçeleri sıcak asfalt konforuyla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, yayaları ve esnafları memnun eden hizmetlere imza atarak yolları baskı beton kaldırım ile güzelleştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa ilçesi Barbaros Caddesi’nde yapımına devam edilen baskı beton kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.


“STANDARTLARA UYGUN KALDIRIMLAR YAPIYORUZ”

Yolları modern ve estetik bir görünüme kavuşturduklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sahada çalışmalarımıza devam ediyoruz. 19 İlçemizde hayata geçirdiğimiz sıcak asfalt çalışmaları haricinde, kaldırımlarımızı da standartlara uygun hâle getirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmayı yaparken de kent estetiğini ön planda tutuyoruz. Ayrıca görme​ engelli kardeşlerimiz için de kabartmalı ve hissedilebilir yüzeyleri çalışmalarımıza dâhil ediyoruz” dedi.


“15 YILLIK SORUN ÇÖZÜME KAVUŞTURULDU”

Göreve geldikleri günden itibaren Fatsa için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, “ Barbaros Caddemizde yol, kaldırım ve alt yapı 15 yıllık bir sorundu. Göreve gelir gelmez burayla ilgili yapılacak çalışmaları istişare ettik. Gelinen noktada Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Fatsa Belediyemizin işbirliği ile buranın alt yapısını, sıcak asfaltını son olarak da kaldırım çalışmalarını tamamlıyoruz. Kısa süre içinde bu çalışmaları tamamlamış olmamız mahalle sakinlerimiz tarafından takdir ile karşılandı. İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalara destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine ilçem adına teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz