5,5 KM GRUP YOLU SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR - 10 Mayıs 2020 Pazar ORDU
5,5 KM GRUP YOLU SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

 5,5 KM GRUP YOLU SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR 

5,5 KM GRUP YOLU SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesi Taşlıca, Demirci, Kılavuzömer mahallelerinin yanı sıra Çamaş’ın Söke, Budak mahallelerine ulaşım sağlayan 5,5 km uzunluğundaki grup yolunu sıcak asfalta kavuşturuyor.


“BİR HAFTA İÇERİSİNDE BİTİRMEYİ AMAÇLIYORUZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik ile çalışmaların sürdürüldüğü grup yolunda incelemelerde bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Birçok ilçeye ulaşım sağlanabilen bu yol üzerinde yaklaşık 4 bin vatandaşımız yaşıyor. Burası onlar için çok önemliydi. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak, pandemiye rağmen çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz. 5,5 km’lik bu yolu sıcak asfalta kavuşturuyoruz. Havaların el vermesi durumunda 1 hafta içerisinde çalışmaları tamamlamayı amaçlıyoruz” dedi.


“VATANDAŞIMIZIN MEMNUNİYETİNİ GÖRMEK BİZLERİ DE MUTLU ETTİ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar çalışmaların vatandaşları memnun ettiğine dikkat çekerek, “Vatandaşımızın memnuniyetini görmek bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. Uzun yıllardır sorun olarak dile getirilen bu grup yolunda tozdan çok büyük şikâyetler vardı. OSKİ’nin gerekli alt yapı çalışmalarını tamamlamasından sonra yaz ayına gelmeden buranın startını verdik. Ben bu yolun başlaması noktasında gerekli talimatları veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum” dedi.


“ÇOK ÖNEMLİ BİR HİZMET”

Demirci Mahallesi Muhtarı Taylan Şendur ve Taşlıca Mahallesi Muhtarı Mehmet Şükrü Gülmez de yapılan çalışmalardan dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a teşekkür ederek, “Burası Fatsa’nın çevre ilçelerle de bağlantısını sağlayan önemli bir güzergâh. Daha önceden programa alınmasına rağmen yapılamamıştı. Çok önemli bir hizmet hayata geçiriliyor. Hizmetin hayata geçirilmesine katkı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere emek veren herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.