NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DEVAM EDİYOR - 8 Mayıs 2020 Cuma ORDU
KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DEVAM EDİYOR

 KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DEVAM EDİYOR 

EVDE KAL ORDU MORAL KONSERİNİN İKİNCİSİ DÜZENLENDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Covid-19 virüsünden korunmak amacıyla evlerinde kalan vatandaşlar için sosyal medya hesaplarından yaptığı canlı yayınlarla kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor.

Özellikle bir süredir sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar ile 20 yaş altı gençler için düzenlenen moral konserinde Ordu Büyükşehir Belediyesi adeta nostalji yaşattı. Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği konseri binlerce kişi canlı yayında izledi.


MORAL KONSERİNE VATANDAŞLARIN İLGİSİ YOĞUN OLDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından Karadeniz Tiyatrosunda düzenlenen ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Coşkun Çağlıyan’ın sunumuyla gerçekleştirilen konser Şef Alper Yavuz tarafından yönetildi. Ordulu vatandaşların sosyal medya üzerinden yoğun ilgi gösterdiği konser yaklaşık 2 saat sürdü. Bu sıkıntılı günlerde söz konusu etkinliklerle hayatlarına bir süre de olsa renk geldiğini ifade eden vatandaşlar, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Korona Virüs ile de büyük bir mücadele örneği veren Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Önümüzdeki günlerde de devam edecek olan etkinlikleri takip etmek isteyen vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediyesinin Twitter, İnstagram ve Facebook hesaplarından canlı yayınları izleyebilir.