Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
RUS PAZARI KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI - 28 Nisan 2020 Salı ORDU
RUS PAZARI KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

 RUS PAZARI KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI 

RUS PAZARI KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Kavşakların daha işlevsel hala getirilmesi ve trafik akışında rahatlama sağlanması için şehir içindeki kavşaklarda düzenleme yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Belediye Kavşağı ve Sivas Kavşağı’ndaki genişletme ve yenileme işlerini bitirmesinin ardından çalışmalarını Rus Pazarı Kavşağı’nda başlattı.


“BU ÇALIŞMALARLA ŞEHRİMİZİN TRAFİĞİ RAHATLATILACAK”

Rus Pazarı Kavşağı’nda yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Belediye ekiplerimiz trafik yoğunluğunu azaltmak adına ilk başta Belediye Kavşağı’ndan başlattığı genişletme ve yenileme çalışmalarına Sivas Kavşağı ile devam etti. Şimdi de Rus Pazarı Kavşağı’nda bu çalışmaları yürütüyoruz. Rus Pazarı Kavşağı’nda 150 metre civarında yol genişletme çalışması yaparak cepler oluşturacağız. Bununla birlikte Atatürk Bulvarı’ndan Ulus Caddesi’ne ışıksız geçiş sağlanacak. Yine Atatürk Bulvarı’ndan Ali Rıza Gürsoy Caddesi’ne Giresun istikametinden sürekli geçiş sağlanacak ve aynı bölge genişletilerek trafik akışı rahatlayacak. Ali Rıza Gürsoy Caddesi’nde bulunan kuzey yönündeki refüj uzatılacak. Tüm bu işlemleri yaparken aynı zamanda alt yapıyı da yeniliyoruz. Bu çalışmalar diğer kavşaklarımızda da sistematik olarak yürütülecek. Bütün bu çalışmalarımız şehrimizin trafiğini rahatlatmak adına yapılan çalışmalardır” dedi.


Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz