Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
BAŞKAN GÜLER SAHADA İNCELEMELERE DEVAM EDİYOR - 28 Nisan 2020 Salı ORDU
BAŞKAN GÜLER SAHADA İNCELEMELERE DEVAM EDİYOR

 BAŞKAN GÜLER SAHADA İNCELEMELERE DEVAM EDİYOR 

AYIŞIĞI OTOPARKI MİLLETİMİZİN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarının devam ettiği Ayışığı Otoparkın’da incelemelerde bulundu.

Ordu’nun doğa ile iç içe bir şehir olduğunu söyleyen Başkan Güler, bu alanda yapılacak çalışmaların sonucunda alanın Ordu’ya yakışır bir yer haline geleceğini söyledi.


“EKİPLERİMİZ 19 İLÇEDE GÖREV BAŞINDA”

Ekiplerin gece-gündüz 19 ilçede çalışma yaptığını söyleyen Başkan Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak 19 ilçede gece-gündüz çalışma yapıyoruz. Ayışığı Otoparkı bunlardan sadece bir tanesi. İlimiz doğası ve denizi ile eşsiz güzelliğe sahip bir kent. Bu güzelliği korumak için bizler elimizden geleni yapıyoruz. Burada yapacağımız çalışma sonrasında bu alan hem beton görüntüsünden kurtulmuş hem de cazibesi artmış bir yer haline gelecek” dedi.


“RÜSUMAT NO:4 GEMİSİ İÇİN PROJE HAZIRLANIYOR”

Ordu’nun geleceği açısından önemli çalışmalar yaptıklarını sözlerine ekleyen Başkan Güler, “Benim koordinemde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ayışığı Otoparkı alanına sadece ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışması yapmayacağız. İlimizin tarihinde önemli bir yere sahip olan Rüsumat No:4 gemisi için de bu alana bir proje hazırlıyoruz. Gemimiz de bu alanda olması gerektiği yerde yerini alacak. Çalışmalar tamamlandığında bu alan yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktaları arasına girecek” diye konuştu.