NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
BELDE EVLERİN ALANI HALKA AÇILIYOR - 9 Nisan 2020 Perşembe ORDU
BELDE EVLERİN ALANI HALKA AÇILIYOR

 BELDE EVLERİN ALANI HALKA AÇILIYOR 

BELDE EVLER’İN ALANI HALKA AÇILIYOR

Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları doğrultusunda, Orduluları denizle buluşturma kararlılığını sürdürüyor.

Yıkımı devam eden Belde Evler’in sahil kısımında kalan çirkin yapılaşmayı ortadan kaldırmak için hummalı bir çalışma yürüten ekipler, çalışmaların ardından Belde Evler projesinin sahil alanını halka açacak.


“KAÇAK YAPILAŞMALAR YIKILIYOR”

Alanda incelemelerde bulunan ve alınan karar kapsamında Belde Evler’de yıkımın devam ettiğini söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “ Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler tarafından Belde Evler ‘de yıkım işlemi devam ediyor. Yıkım işleminin olmadığı diğer alanlarda çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başladık. Bunun haricinde sahil şeridinde bulunan ve tamamen kanunsuz olan barakaların yıkımına da başlamış bulunuyoruz.


“HALKIMIZ ZAMANINI RAHATLIKLA BURADA GEÇİREBİLECEK”

Belde Evler’in yıkımı sonrası buranın halka açılacağını söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Ekiplerimiz yıkım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalar tamamlandığında buranın alt ve üst yapısını yaparak halka açacağız. Milletimiz burada rahatlıkla zamanlarını geçirip çayını kahvesini içebilecek ve denize girebilecekler” diye konuştu.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz