BAŞKAN GÜLER “MİLLET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ” - 9 Nisan 2020 Perşembe ORDU
BAŞKAN GÜLER “MİLLET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

 BAŞKAN GÜLER “MİLLET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ” 

ORDU’DA KALDIRIMLAR VE AYDINLATMALAR YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Zübeyde Hanım Caddesi’nde başlattığı kaldırım ve ayd​ınlatma çalışmalarında sona geldi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde hayata geçirdiği yayalaştırma ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım Caddesi’nde 1100 metrelik alanda başlatılan kaldırım ve ışıklandırma çalışmasının büyük bölümü tamamlandı.


“1100 M’LİK ALANDA KALDIRIM VE AYDINLATMA ÇALIŞMASI YAPILDI”

Ordu’nun her köşesinde bir çalışma olduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “ İlimizin her yerinde ekiplerimizin hummalı çalışması devam ediyor. Bu kapsamda Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım Caddesinde daha önce başlatılan kaldırım ve aydınlatma çalışmalarında artık sona yaklaşıldı. Ada Simit Sarayı ile Çakalçıkmaz Mezarlığı arasından başlayan çalışmaların ilk etabı bitirilmişti. Ekiplerimiz aynı güzergâhın diğer kısımları için başlattığı kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını da bitirmek üzereler. Bu çalışma tamamlandığında hem şehrimize hem de milletimize yakışır modern bir cadde ortaya çıkacak” dedi.


“MİLLET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

Yapılan tüm çalışmaların millet odaklı olduğunun altını çizen Başkan Güler, “Düşünen, Üreten ve Yarışan Ordu için ekiplerimiz çalışıyor. Çalışmalarımızın odağında millet var. Biz milletimiz için en güzelini en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. 19 ilçemizi kapsayacak şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaşanılan süreç sonrası çalışmalarımız daha da hızlanacak ve projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” diye konuştu.