Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
BAŞKAN TOMAKİN ; COVID-19 TESTİ ARTIK İLİMİZDE DE YAPILACAK - 5 Nisan 2020 Pazar ORDU
BAŞKAN TOMAKİN ; COVID-19 TESTİ ARTIK İLİMİZDE DE YAPILACAK

 BAŞKAN TOMAKİN ; COVID-19 TESTİ ARTIK İLİMİZDE DE YAPILACAK 

İLİMİZİN İHTİYACI OLAN COVİD-19 TESTİ GÖNDERİLMESİ İSTEĞİMİZİ YERİNE GETİRİLMESİ TALİMATINI VEREN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ORDU’LULAR OLARAK ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 81 İl Başkanları ile yaptığı telekonferans toplantısı ve sonrasında İl Başkanları ile tek tek yaptığı görüşmesinde İllerin özellikle Corona Virüs konusunda yaptıkları çalışmalar ve eksiklikleri sorunları ,talepleri, istekleri dinlemiştir. İl Başkanı olarak Corona Virüs salgının engellenmesinde önemli bir yeri olan ve vaka tanımına uyan hastalarımızdan alınan numunelerin hızla sonuçlanmasını sağlayan Rel-Time OCR Testinin yapılabilmesi için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan arz ettik. Cumhurbaşkanımız daha görüşme esnasında yetkililere hemen talimat vererek Ordu’ya tanı kiti göndermelerini emretmiştir.

Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan zaten salgın hastalık dünya’da meydana gelmesinden hemen sonra sıkı tedbirler ve yapılması gereken tıbbı müdahaleler konusunda dünya ‘ya örnek teşkil edecek tedbirler almış, Ülkemiz bu sayede emsallerine göre en az seviyede etkilenen Ülkeleri arasındadır.

Başkan Tomakin, İlimizin ihtiyacı olan COVİD-19 testi gönderilmesi isteğimizi yerine getirilmesi talimatını veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Ordu’lular olarak şükranlarımızı sunuyor , bu salgın hastalıktan bir an önce kurtulmamız için Rabbimize dua ve niyazda bulunuyorum dedi.

Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz