BÜYÜKŞEHİR TURNUVAYA İDDİALI BAŞLADI - 15 Mart 2020 Pazar ORDU
BÜYÜKŞEHİR TURNUVAYA İDDİALI BAŞLADI

 BÜYÜKŞEHİR TURNUVAYA İDDİALI BAŞLADI 

BÜYÜKŞEHİR TURNUVAYA İDDİALI BAŞLADI

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği  (TFFHGD)  Ordu Şubesi’nce düzenlenen 2020 yılı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 1. Hafta müsabakaları kapsamında İl Jandarma ile mücadele eden Büyükşehir Belediyesi rakibini 4-2 yendi.


KURUMLAR ARASINDAKİ KAYNAŞMAYI SAĞLAMAK AMAÇLANIYOR

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği  (TFFHGD)  Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından kurumlarda spor yapma imkânı bulamayan personellere spor yaptırmak, futbolu her kesime sevdirmek, kurumlar arasındaki kaynaşmayı sağlamak ve iş birliğini artırmak amacıyla halı saha futbol turnuvası düzenleniyor.


4 GRUPTA 30 TAKIM MÜCADELE EDİYOR

Capo Arena Spor Tesisleri Kapalı Halı Sahalarında düzenlenen turnuvada 4 grupta 30 takım mücadele ediyor.

A grubunda yer alan ve 1 .hafta müsabakaları kapsamında İl Jandarma ile mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi rakibi karşısında 4-2 üstünlük sağladı.

Büyükşehir 2. Hafta Arbakon,  3.hafta Polisgücü 4.hafta Cezaevi, 5. Hafta Devlet hastanesi, 6.hafta Valilik ve 7. hafta Narkom ile karşı karşıya gelecek.

16-17 Nisan’da çeyrek final, 19 Nisan’da ise yarı finallerin oynanacağı turnuvada final müsabakası ise 22 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek.