YENİ OTOGARA HANGİ DOLMUŞ (HAT) GİDİYOR ? | ORDU
YENİ OTOGARA HANGİ DOLMUŞ (HAT) GİDİYOR ?

YENİ OTOGARA HANGİ DOLMUŞ (HAT) GİDİYOR ?

Altınordu Şehirler Arası Otobüs Terminali hizmete açıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin Eskipazar Mevkii çevre yolunun hemen kenarında hayata geçirdiği otobüs terminali, şehir içi ve şehirler arası taşımacılara yönelik hizmet vermeye başladı. Konumu itibariyle şehrin trafik yoğunluğunu rahatlatacak olan Altınordu Şehirler Arası Otobüs Terminali, Ordu’nun turizmde ilerlemesi ve buna bağlı olarak artan yolcu trafiğini de önemli ölçüde karşılayacak.
YENİ VE ÇAĞDAŞ TEKNOLOJİYLE İNŞA EDİLDİ

Hizmete açılan Altınordu Şehirler Arası Otobüs Terminali; 26 adet peron, 9 adet midibüs park alanı, 98 adet ilçe ve köy minibüsleri için park alanı, 11 araçlık ticari taksi parkı, 50 araçlık misafir otoparkı ve terminal binası içerisinde 20 adet firma odasından oluşuyor. Yeni ve çağdaş teknoloji ile inşa edilen Altınordu Şehirler Arası Otobüs Terminali, tavanına yerleştirilen standardı yüksek güneş panelleri ile saatlik 320 KWP elektrik üreterek, kendi kendine yeten bir bina özelliğini taşıyor.


Yeni açılan Otogar mevkiine 57 , 58 ve 58A dolmuşları otogardan geçiyor. Ayrıca 61 numaralı dolmuş hattı yakından geçiyor. 

Diğer dolmuş hatlarının güzergahlarının öğrenmek için tıklayınız.