NAMIK ALTAŞ KOLEJİ
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU - Altınordu, Ordu 04522345656
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU Altınordu, Ordu

İletişim Bilgileri

Yetkili
İspirli Pide
Telefon
Gsm
Fax
-
E-Mail
Web
İl / İlçe
Ordu / Altınordu
Adres
İspirli Köfte&Kebap: Şarkiye Mah. Yükçülük Sk. No: 7/A Altınordu, Ordu İspirli Pide&Lahmacun: Şarkiye Mah. Yükçülük Sk. No: 7/A Altınordu, Ordu İspirli Akyazı: Akyazı Mah. Ruspazarı Kavşağı Altınordu, Ordu
Sosyal

Mekan Resimleri

Konum Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş

Mekan Resimleri

İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU
İSPİRLİ PİDE LAHMACUN ORDU

Mekan Açıklama

Damak Tadınızın Güvencesi

İspirli Pide 1990 yılında Ordu Yükçiler Sokakta 75 m2 bir pide salonu olarak faaliyete başlamıştır. O yıllarda Ordu’da pek de olmayan bir pide salonu ihtiyacını karşılamaktaydı. Müşterilere iyi hızlı hizmet verebilmek için 14 kişi çalışıyordu. Birkaç yıl sonra Ordu’daki ilk pizza satışı İspirli’de başlamıştı.

Geçen zaman ve yılların verdiği tecrübe ile değişen yemek alışkanlıkları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda 2.şubemizi 2002 yılında Akyazı mahallesinde 120 kişi kapasiteli olarak hizmete geçtik. Akyazı şubesi pide& kebap, yemek çeşitleri ve İspirden direkt olarak üreticisinden almış olduğumuz ispir fasulyesi zengin menü sunmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ,bilgi birikimiyle beraber siz müşterilerimize daima en iyisini sunmak için çalışmaya devam etmektedir.
İspirli Pide 1990 yılından bu yana değişmeyen lezzeti ve ustalarının hüneri ile hizmet veriyor. Kaliteli malzemeleri ile hazırladığı geniş menüsü siz pide severlerin tüm beklentilerini karşılıyor. İspirli Pide lezzetlerinde günümüzün modern ve hijyenik üretim yöntemleriyle sevenlerine sunmakta, benzersiz lezzetinin sırrı ise sebzenin en tazesini, etin en kalitelisini kullanmasındadır. Düşük yağ oranına sahip %100 dana eti ve günlük hazırlanan sebzeler ile yapılan pideler İspirli Pide’ de restoranlarında enfes bir tada bürünmektedir.

Tecrübeli pide ustaları, deneyimli yönetim kadrosu ve ilk günkü heyecanını hiç yitirmeyen girişimcileriyle İspirli Pide, lezzet ve hizmette kalitesini ortaya koymuş, sektörde günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

Mekan Özellikleri

cafe
pide
lahmacun
restoran
Otopark
Kredi Kartı
Eve Paket Servis
Açık Alan
Ücretsiz Wifi
Rezervasyon Gerekmez
Organizasyon
Canlı Müzik Yok
DJ Performansı Yok